Понедельник   17.06.2019    23:39     
Вы вошли как Гость | Группа "Гости" |                          

 

         Форма входа
          Меню сайта
         Grunge FM
 •           Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Всесвітній день боротьби зі СНІДом від гурту «Negativism»
   Років 10 тому у Фастові започаткувалась мало не традиція щодо проведення щорічного благодійного фестивалю «Молодь проти СНІДу», перший із яких відбувся у малому залі міського Будинку культури у грудні 2002 року. Із того моменту майже всі, хто мав відношення до музики та рок-гуртів загалом, а також міський відділ у справах сімї та молоді, прикладали свої зусиль для того, щоб кожного, або хоча б майже кожного року у першу суботу грудня в місті проходив такий концерт. Останній із них відбувся, здається, у 2008 році. Відсутність організаційного підхожу, ініціаторів, чи, можливо, зменшення кількості рок-гуртів у Фастові – причина відсутності таких заходів на даний момент для мене лишається не відомою.

  Так, ностальгуючи за веселими часами, продовжував займатися музикою одразу у кількох проектах, а 20 листопада цього року, як сніг на голову, звалилася новина – керівництво школи №9 міста Фастова запрошує гурт «Negativism», учасником якого я власне і є, виступити в рамках акції«Молодь проти СНІДу», яка відбудеться 2 грудня о 18:00 в актовому залі саме цього навчального закладу. Сповнені ентузіазму та передчуття чогось більш-менш глобального у масштабах міста, я із нашим фронтменом наступного ж дня заявилися туди, де нас не було вже досить довго, і де ми лишили кращі (та не дуже) роки свого юнацтва. Маю наперед сказати, що більшість хороших новин щодо виступу та концерту загалом для нас скінчилася саме того дня…

  Для початку, виявилося, що шкільної апаратури ні як не може вистачити для проведення подібного заходу, але чекають якихось новин від адміністрації міського парку з приводу надання необхідного обладнання. Це ще й при тому, що відсутність грамотного звукорежисера вже є проблемою стовідсотковою і невиправною.

  Наступна новина – гуртів всього три!.. Халепа, де ж «лайн-ап» із списком, як мінімум, десяти виконавців?! Стало зрозуміло, що дана акція і близько не буде стояти поряд із колишніми концертами, навіть, не із тими, що проходили у великому залі БК, а із однойменною акцією, яка відбулася саме у актовому залі школи №9 в грудні 2004 року – тоді ми мали, принаймні, шість гуртів із повними програмами виступів, відносно нормальну апаратуру і, як наслідок, повний зал задоволених людей.

  Далі – більше… Акція переноситься із запланованого часу (пятниця, початок о 18:00) на четвер із стартом о 15:30. Через зміну із трьох гуртів залишилося лише два – «Aeternus Prophet» і наш гурт «Negativism», і той не у повному складі – бас-гітарист також не міг бути присутнім через навчання, і нам довелося за три репетиції вводити у курс справи нового музиканта, який, до речі, після концерту і зайняв, як виявилося, вже вакантне місце бас-гітари, але то вже про інше.

  Чергова реструктуризація серед адміністративних рядів міського парку культури призвела до того, що школі змогли виділити лише підсилювач та дві колонки – цього вистачало для звуку у залі, але, повірте, відсутність на сцені колонок моніторної лінії значно погіршує якість будь-якого виступу, адже музиканти просто не чують себе.

  Проблема із концертним обладнанням все ж вирішилися. Маємо подякувати тим, хто ніколи на моїй пам’яті не був байдужим до проблем молоді і завжди займав позицію активіста та ініціатора у проведенні різноманітних акцій і заходів, спрямованих на розвиток культури та здоров’я – інтернет-порталу міста Фастова FASTIV.IN.UA, який став інформаційним партнером даної акції «Молодь проти СНІДу» та надав нам своє концертне обладнання.

  Гурту «Aeternus Prophet» також варто висловити подяку за надану барабанну установку та периферію у вигляді шнурів і мікрофонів. Взагалі, ця молода команда, хоч і була кілька не форматною для такого заходу, але з душею подала свою музику, за що їм ще раз спасибі.

  Таким чином, маючи повний «боєкомплект» апаратури, притягнувши хто що мав своє, і вирішивши, що в ролі звукорежисерів буде виступати саме гурт «Negativism» (хоча, займатися цією справою коли ти ще й у ролі виступаючого колективу зовсім не зручно), ми нарешті дозволили собі більш-менш спокійно спати.

  Хтось, можливо, запитає: «Народ, а чи потрібно вам було брати на себе стільки проблем?». Чесно – ми не раз міркували над тим, щоб відмовитися від виступу, який, до речі, був дебютним для цього гурту (хоча всі поміж собою давно знайомі і неодноразово грали разом у інших колективах), але нам хотілося, по-перше, допомогти в організації цього заходу своїм колишнім вчителям та разом із ними донести до молоді проблему СНІДу, адже, за допомогою музики це зробити реальніше ніж просто лекціями та промовами, а, по-друге, зіткнувшись із проблемою, захотілося вирішити її і отримати якомога кращий результат.

  1 грудня 2011 року о 15:30 в актовому залі загальноосвітньої школи №9 міста Фастова розпочалася акція «Молодь проти СНІДу». У програмі були повчальні фільми про реальну і глобальну проблему СНІДу, промови ведучих та, безпосередньо, виступи гуртів «Aeternus Prophet» і «Negativism». Захід лишив по собі задоволених глядачів із задумливими поглядами, бо кожен із них ще раз нагадав собі про те, із чим довелося зіткнутися людству і на скільки це варте уваги кожного із нас.

  Не зважаючи на всі труднощі в організації та завдяки допомозі інформаційного партнеру, інтернет-порталу FASTIV.IN.UA, у Фастові відбувся, можна сказати, черговий благодійний фестиваль «Молодь проти СНІДу», хоча і в менших масштабах, ніж раніше. Будемо сподіватися, що цей невеликий концерт покладе початок новій серії подібних заходів. 

  -------------------------------------------

  ПТ, 16/12/2011 - 20:25 — Ragnarock
  Copyright MyCorp © 2019
  Бесплатный хостинг uCoz